Personeel

Personeel

Leraars

     
Ds Hennie Fouché
082 859 5646
hennie@nghottentotsholland.co.za
Ds Ewald van Rensburg
082 451 2584
ewald@nghottentotsholland.co.za
 

 

Jeugpredikant

   
Nicola Alberts
074 313 7745
nicola@nghottentotsholland.co.za
   

Kerkraad

   

Francois Evert
082 997 4665
Francois.evert@outlook.com

Hannes Botha
021 852 8429 (h)
082 442 2922
jenfbotha@gmail.com
Nico van der Merwe
072 170 1906
nico@nuvision.co.za

 
   
Jacques van Wyk
021 786 8202 (w)
082 349 4247
ljvanwyk@gmail.com
Marietjie Theron
083 564 6833
marietjiet@gmail.com
Marilie Oberholzer
 082 321 9072
marilie2805@gmail.com

 
     
Hennie Kotze
081 315 7274
hennie.a.kotze@gmail.com
David du Toit
076 193 9557
david.drivedaddy@gmail.com
Christo Rust
083 288 5060
fcrust@rustphysio.co.za

 
     
Lida Agenbag
076 783 4073
lidaagenbag@gmail.com
Gerrie Oberholzer
083 625 5462
oberh@iafrica.com
 

Admin en Kantoorpersoneel

     

Rencia van Wyk (Skriba)
021 852 5004
admin@nghottentotsholland.co.za

Renée van Niekerk (Boekhouer)
021 852 5004
boekhouer@nghottentotsholland.co.za

Cathy Sullivan (Koster)
021 852 5004
koster@nghottentotsholland.co.za


Yolandi de Leeuw den Bouter (Admin)
021 852 5004
yolandi@nghottentotsholland.co.za

   
Brian Lot (Hulp-koster) Jacques van Wyk (Begeleidingsgroepleier) Hannali Botha (Orrelis)